Home » nyheter » Sveriges riktiga webbplats för erotiska noveller!

Comments (5)

  1. Jag måste säga att jag tycker det är lite trångsynt att skriva Homo som Killar som gillar Killar som gillar Killar. För det första borde det heta Gay, inte homo, för homo är både tjejer och killar. Sedan så kan det väl vara för alla som gillar killar som gillar killar? Personlig tycker jag att det kan vara intressant och jag är själv tjej. I Japan är det främst tjejer som läser gayromantik!
    Men annars är det trevligt att äntligen ha någonstans att göra av mina berättelser som inte lämpar sig i de finare kamrarna.

  2. Hej Ikajo, håller helt med dig, det var slarvigt av oss! Nu är det uppdaterat, hoppas att denna text känns mer korrekt. Tack för att du kommer in med åsikter, det gör att vi kan bli bättre! Du får gärna komma med fler :)

  3. ADMIN! Hur tar jag bort bloggen och kontot!? Blir fan galen! Kontakta mig — Liljaly

  4. Hej Liljaly, vill du att jag tar bort hela ditt konto? Du har inte några noveller knutna till kontot som jag kan se. En avregistrering kan jag fixa snabbt om du vill.

    //Admin

  5. Admin

    Tack … ta bort rubbet :)

    /Liljaly

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.